Templates by BIGtheme NET

Real Madridi nuk lëshon, 80 milionë euro e dy lojtarë për Pogba

Edhe pse u duke se u tërhoq nga transferimi i Pogba, Reali i Madridit është rikthyer në garë për shërbimet e mesfushorit francez, ku po rivalizon ashpër me Bajernin e Mynihut.

Për shërbimet e Pogbasë, madrilenët janë të gatshëm të ofrojnë 80 milionë euro si dhe Kros e Bejl.

Një ofertë tejet serioze dhe joshëse për Mançesterin, që mbetet për t’u parë nëse do binte apo do parapëlqejë shumën e parave të thata që do ofrojë Juventusi.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*