Templates by BIGtheme NET

Talentin e Totenhemi dhe Anglisë s’e mbajnë këmbët, bëhet tapë në plazh

Talenti i Totenhemit dhe kombëtares angleze të futbollit, Dele Ali e ka parë veten në një situatë tejet të pakëndshme, teksa po pushonte me të dashurën e tij në ishullin e famshëm turistik, Mikonos të Greqisë.

Ai u rrëzua në ndenjësen e tij të plazhit dhe u desh shoqërimi nga 2 roje, që e morën në krahë dhe e çua sërish në dhomën e tij të hotelit.

Dele Ali kishte konsumuar sasi të mëdha alkooli me të dashurën e tij, Rubi Mae ndërsa rreth orës 8 të mbrëmjes atë nuk e mbanin më këmbët.

Shoqëruesit e morën për krahësh dhe pasi e hipën në makinë e çuan në dhomën e hotelit 23-vjeçarin.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*