Templates by BIGtheme NET

Ndërprerje energjie në kryeqytet, zonat dhe oraret

 

OSHEE me anë të një njoftimi për mediat shprehet se në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia elektrike në disa zona të kryeqytetit.

Në njoftim thuhet se energjia do të stakohet në disa rrugë, ndërsa nënvizohen edhe oraret në të cilat do të mungojë energjia.

Njoftim për abonentët Tiranë

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

12 korrik

01:00-03:00

rruga “Ali Visha”

03:00-04:00

rruga “Pjetër Budi”,

04:00-05:00

Rruga “Drago Siliqi”, 09:00-13:00

rruga “Nikollë Kacorri”, rruga “Aleks Buda”, rruga “Kristo Floqi”, rruga “Viktor Eftimiu”,

9:30-15:00

Rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”

09:00-15:00

rruga “Sami Frashëri”  pranë Bulv. Gjergj Fishta, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Vëllezerit Manasterli”, rruga “Naim Frashëri”

09:00-16:00

rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”

13 korrik

09:00-16:00

rruga “Jorgo Plaku” pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Shyqyri Peza”.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*