Templates by BIGtheme NET

Teuta humb ndaj Letonezëve të Ventpilsit në transfertë

Teutën e Bledi Shkëmbit  është mposhtur me rezultatin 3-0 në transfertë ndaj letonezëve të Ventspilsit, në sfidën e vlefshme për raundin e parë të Ligës së Europës.

Vetëm 5 minuta iu mjaftuan vendasve për të gjetur rrugën e rrjetës me anë të sulmuesit Sergeiçuk.

Letonezët arritën të shënonin 2 herë të tjera me anë të Ulimbasevs në mkinutën e 78 dhe Tosin në të 88-tën.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*