Templates by BIGtheme NET

Griezman bëhet partner i Mesit, Barcelona paguan 120 milionë eurot e klauzolës

Antuan Griezman është lojtar i Barcelonës tashmë.

Avokati i lojtarit, Servan Karian, ka takuar drejtuesit e Atletikos së Madridit dhe ka paguar klauzolën prej 120 milionë eurosh për të bërë të mundur kalimin e tij nga Madridi në Barcelonë.

Kampioni i botës me Francën do prezantohet me blaugranat në ditët në vijim ndërsa nuk dihen ende hollësitë e kontratës që do nënshkruajë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto