Templates by BIGtheme NET

Perisiç zbarkon në Mynih për vizitat mjekësore, pritet firma me Bajernin

Kroati Ivan Perisiç ka zbarkuar në Mynih për vizitat mjekësore duke qenë se është tashmë lojtar i Bajernit të Mynihut.

Ai i ka dhënë lamtumirën Interit dhe tashmë pritet që të mbajë veshur fanelën e bavarezëve.

Pas Naingolan, Perisiç është lojtari i dytë që largohet nga ekipi që do drejtohet nga trajneri Konte ndërsa shumë pranë largimit është edhe argjentinasi Ikardi, e ardhmja e të cilit është ende e paqartë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*