Templates by BIGtheme NET

Makina përfundon në kanal në aksin Korçë-Pogradec, plagosen dy persona

Një aksident me dy të plagosur ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec mbrëmjen e sotme.

Nga aksidenti u plagosën pasagjer dhe drejtuesi i automjetit.

Mjeti me të cilin udhëtonin të dy personat doli nga rruga dhe përfundoi në kanal.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Korçës për të marrë mjekimin e nevojshëm.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*