Templates by BIGtheme NET

Shqiptari kapet me 250 mijë euro kokainë në Itali (VIDEO)

Një shqiptar 28-vjeçar është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me një sasi droge që kapte vlerën e 250,000 euro në treg.

Elton Barameta jetonte në Piacenza për rreth një muaj. Gjatë kontrollit, agjentët i gjetën drogën të fshehur në një ndarje sekrete në makinë. Sipas mediave italiane, bëhet fjalë për 3 kilogramë e gjysmë kokainë.

Sipas policisë, droga ishte e destinuar jo vetëm të plotësonte kërkesat e tregut në Reggio Emilia, por edhe në Lombardi të Poshtme, midis Lodi, Kremona dhe Mantua.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*