Templates by BIGtheme NET

Përplasja me armë në Prishtinë, si paraqitet gjendja e të plagosurve

 

Dy të plagosurit në përplasjen me armë ditën e djeshme në Prishtinë janë në gjendje të rëndë për jetën.

Lajmi është pohuar nga QKUK-ja, sipas së cilës ata janë ende në rrezik jete. Dy të plagosurit janë xhaxhai dhe nipi i tij, të dy pjesëtarë të familjes Rafuna.

Sipas mjekëve të spitalit, ata mbahen në jetë me aparatura dhe kanë dëmtime në kokë dhe kraharor.

Nga përplasja me armë ditën e djeshme mbetën dy viktima, Bashkim Mehmeti dhe Mefail Rafuna, të dy pjesëtarë të familjeve që janë konfliktuar me armë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*