Templates by BIGtheme NET

Do e hanit një ushqim të përgatitur nga një kuzhinier…robot? (Video)

Do e hanit një ushqim që përgatitet nga një kuzhinier robot.

Një i tillë mund të gatuajë një pjatë makarona në më pak se 30 minuta.

Ai madje lan edhe enët tuaja pasi keni përfunduar vaktin.

Roboti ka më shumë se 20 motorë dhe 129 sensorë.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*