Templates by BIGtheme NET

“Çmendet” Shqipëria, Roshi e Cikaklleshi “shpojnë” Islandën

Shqipëria ka kaluar sërish në avantazh pas një goli të mrekullueshëm të Odise Roshit.

Mesfushori ka shfrytëzuar një top nga e majta dhe pasi dribloi mbrojtësin islandez lëshoi një goditje të fortë.

Duhet thënë se topi i Roshit u devijua nga një mbrojtës mik, duke nxjerrë jashtë kohe portirin islandez.

Pas Roshit ka qenë Cikalleshi që ka arritur të shënojë golin e katërt për Shqipërinë duke e çuar sfidën në 4-2.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*