Templates by BIGtheme NET

Shqipëria kalon në avantazh ndaj Islandës, shpërthen “Elbasan Arena”

Shqipëria kalon në avantazh ndaj Islandës, shpërthen “Elbasan Arena”.

Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Islandës në minutën e 33-të të takimit.

Autori i golit është Dermaku, i cili shfrytëzoi më së miri një kros nga Bare.

Deri tani kombëtarja po bën një ndeshje të mirë duke pasur disa raste dhe duket ndryshe nga sfida ndaj Francës.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*