Templates by BIGtheme NET

E rëndë në Vlorë, i riu godet me sëpatë vajzën e nusen e xhaxhait

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës.

Dyshohet se një burrë ka goditur me sëpatë vajzën e më pas bashkëshorten e tij.

Nuk dihet ende identiteti i autorit të dyshuar dhe as gjendja e të plagosurave.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*