Templates by BIGtheme NET

Përplasje gazmore që të shkrijnë së qeshuri (Video)

Në videon e mëposhtme është një përmbledhje incidentesh gazmore.

Të tilla mund të na kenë ndodhur shpesh edhe neve por mbase nuk janë fiksuar në kamera.

Shikojini dhe do gajaseni së qeshuri.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*