Templates by BIGtheme NET

Rasti i çuditshëm në stadiumin turk që ngatërroi mediat e tifozët (Video)

Pas pamjeve të një tifozi që duket si fëmijë që po pinte duhan në një ndeshje futbolli në kampionatin turk, doli se ai në fakt ishte një burrë 36-vjeçar.

Ai u filmua teksa kamerat po fiksonin tifozët në shkallët e stadiumit në ndeshjen mes Bursaspor e Fenerbahçes.

Përveç tij që dukej si fëmijë, ai po tymoste pranë një fëmije të mitur që ishte në fakt i biri.

Por më pas mediat zbuluan se ai ishte një burrë 36-vjeçar që kishte shkelur rregullat e pirjes së duhanit në mjedise publike dhe do gjobitet me 15 euro.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*