Templates by BIGtheme NET

Përplasen dy makina në Paskuqan, plagosen 4 persona

Një aksident ka ndodhur në Paskuqan, të Tiranës ku janë përplasur me njëra-tjetrën 2 makina.

Si pasojë e aksidentit, janë plagosur 3 shtetas që ishin në njërin mjet dhe shoferi i automjetit tjetër. Të gjithë të aksidentuarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 13:30 në Paskuqan  janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar jashtë rrezikut për jetën 3 nga shtetasit që ndodheshin të bllokuar në njërin nga automjetet, A. LL, A. K, G. K, si dhe drejtuesi i njërit nga automjetet shtetasi E. T të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor po vijon punën për sëarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*