Templates by BIGtheme NET

Donnarumma dhe Milan në bisedime për kontratën e re

Portieri italian mund ta vazhdojë karrierën tek “Rossoneri”, përkundër ofertave të shumta që ka

Milani do t’i hapë negociatat me Gianluigi Donnarumman për kontratën e re.

Lajmin e ka bërë të ditur mediumi sportiv italian “Calciomercato”.

Portieri italian i ka edhe dy vjet kontratë me “Rossoneri”, ndërsa atë e duan klubet e mëdha evropiane.

Mirëpo, gjiganti italian është i vendosur ta mbajë atë dhe bisedimet për kontratën e re tashmë kanë nisur.

Sidoqoftë, nuk pritet të arrihet lehtë marrëveshja në mes të palëve.

20 vjeçari ishte pranë largimit nga Milani verën e kaluar.

Atë së fundmi po e kërkon Paris Saint-Germaini, por ka oferta edhe në Spanjë e Angli.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*