Templates by BIGtheme NET

Dy makina përplasen në rrugën Peshkopi-Dibër, plagoset rëndë një grua

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Peshkopi-Bulqizë. 

Dy persona janë plagosur pasi dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën kokë më kokë në afërshi të Shupenzës.

Një grua që ishte në njërin nga mjetet është në gjendje të rëndë për jetën dhe pritet të niset drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*