Templates by BIGtheme NET

“Neymar bir ku*ve” – Tifozët e PSG-së i këndojnë brazilianit në stadium (Video)

Tifozët e Paris Saint Germain e bënë të qartë se nuk e duan më brazilianin Neymar në radhët e ekipit kryeqytetas

. Në sfidën e sotme mes PSG-së dhe Strasburgut ata kënduan në kor duke e sharë sulmuesin: Neymar, bir kur*e!

Megjithatë ky i fundit arriti të shënonte një supergol në minutën e 92-të të ndeshjes duke i dhënë ekipit fitoren në javën e pestë të kampionatit.

Neymar, i cili nuk e ka fshehur dëshirën e tij për t’u larguar nga gjigandët e La Liga, ka qenë subjekt i interesit nga një mori klubesh, përfshirë Real Madridin dhe ish-klubin e tij Barcelona.

Por deri më tani asnjë marrëveshje nuk është rënë dakord për transferimin e tij.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*