Templates by BIGtheme NET

Higuain del huq me topin, po jo me trajnerin (Video)

Gonzalo Higuain i Juventusit “shpërtheu” gjatë stërvitjes me klubin torinez teksa u përplas me një nga trajnerët e ekipit  dhe shkatërroi një reklamë në fushën e lojës.

Juventuesi aktualisht është duke u përgatitur për ndeshjen e parë në grup të Ligës së Kampionëve, atë ndaj Atletikos së Madridit në Spanjë të mërkurën.

Argjentinasi njihet për temperamentin e tij gjaknxehtë u pa të reagonte i zemëruar pasi nuk arriti të gjuante një top. Megjithatë e gjitha u trajtua si shaka në mjedisin bardhezi.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*