Templates by BIGtheme NET

Ish-sulmuesi i Skënderbeut i shënon Interit, zikaltërit barazojnë në minutat shtesë

Ka përfunduar në barazim sfida me Interit dhe Slavia Praga e cila hap siparin e Champions League për këtë sezon.

Slavia Praga ka suprizuar Interin duke shënuar një gol me Peter Olayinka ish-sulmuesin e Skënderbeut i cili mund të ishte shndëruar edhe në një disfatë të plotë për zikaltërit pasi barazimi erdhi vetëm pas minutës së 90 me Barrelan.

Edhe sfida tjetër e luajtur mes Zenit dhe Lyon në Francë përfundoi në barazim 1-1.

Ishin rusët që shënuan të parët me Azmoun ndërsa francezët shënuan me Depay në pjesën e dytë duke siguruar nga 1 pikë për Grupin G.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*