Templates by BIGtheme NET

Napoli mund Liverpool, Barcelona barazon me Dortmund (Rezultatet)

Kanë përfunduar sfidat e dyta në Champions League.

Napoli ka suprizuar kampionët në fuqi të Liverpool duke fituar me rezultatin 2-0.

Ndërsa sfida tjetër mes Barcelonës dhe Borusia Dortumind ka përfunduar me rezultatin e bardhë 0-0 ku gjermanët kanë humbur edhe një penallti.

Në sfidat e tjera Chelsea ka humbur ndaj Valencias me rezultatin 0-1, Ajaks ka fituar me Lille me rezultatin 3-0.

Portugezët e Benfikas kanë humbur ndaj Leipzig, kurse Salzburg ka fituar me rezultat tenistik ndaj Genf.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*