Templates by BIGtheme NET

Plagosje me thikë në Shkodër

Një plagosje me thikë ka ndodhur tek zona e Dollarit në Shkodër.

Mësohet se i plagosur ka mbetur Kledis Smajli.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Autori dhe shkaqet e ngjarje nuk dihen ende.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur ngjarjen.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*