Templates by BIGtheme NET

Motoçikleta përplaset me makinën, humb jetën drejtuesi plagoset një tjetër

Një motoçikletë përplaset me një makinë të parkuar në rrugën “Stavri Themeli” në Tiranë.

Nga aksidenti ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletën ndërsa ka mbetur i plagosur pasagjeri.

Njoftimi:

Rreth orës 18:33 në rrugën “Stavri Themeli” motoçikleta me drejtues M.M ka humbur kontrollin duke u përplasur me një automjet të parkuar në rrugë.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë në spital drejtuesi i motoçikletës shtetasi M.M, si dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve pasagjeri i motoçikletës shtetasi E. M.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të humbjes së kontrollit të motoçikletës.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*