Templates by BIGtheme NET

Jennifer Lopez pranë ish-bashkëshortit, arsyeja që i bashkoi

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony nuk janë më çift, por kjo nuk do të thotë se ata të dy nuk mund të jenë miq.

Këngëtarja 50 vjeçare është ribashkuar me ish-bashkëshortin e saj për të mbështetur vajzën e tyre Emme, 11 vjeç, gjatë një gare vrapi.

Por, Marc nuk ishte vetëm, me të ishte dhe e dashura e tij e re.

JLO i është bashkuar gjithashtu më pas partneri i saj, Alex Rodriguez, me të cilin u fotografua edhe duke mbajtur duart.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*