Templates by BIGtheme NET

Partizani sërish duarbosh, ndëshkohet në fund nga Bylisi

Partizani është surprizuar në fund nga Bylisi. Të kuqtë bënë një ndeshje të mirë dhe ushtruan presion gjatë pjesës më të madhe të takimit.

Pjesa e parë përfundoi në barazim ndërsa me nisjen e pjesës së dytë ekipi i trajnerit Lerda gjeti golin e parë me anë të Peposhit që ktheu në gol një 11-metërsh.

Por Bylisi e rriti presionin në pjesën e mbetur të takimit duke barazuar në minutën e 93-të. Me këtë pikë Partizani ka rrëshqitur në vendin e gjashtë, 3 pikë larg Tiranës që po luan me Kukësin në një sfidë tejet delikate.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*