Templates by BIGtheme NET

Kriza e rezultateve dhe humbja ndaj Granadës, lëkunden pozitat e Valverdes në stolin e Barcelonës

Rezultatet e dobëta në disa sfida radhazi kanë lëkundur pozitat e trajnerit të Barcelonës.

Pas humbjes së djeshme kundër Grandaës kriza e rezultateve të njëpasnjëshme ka bërë që drejtuesit të mendojnë për të ardhmen e stolit.

Edhe pse shihet një largim i afërt për trajnerin Ernest Valverde, drejtuesit e kanë të vështirë të gjejnë një të ri për shkak se kërkesat e klubit katalanas janë rezultatet.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*