Templates by BIGtheme NET

Blake Lively dhe Ryan Reynolds bëhen prindër për herë të tretë

Aktorët Blake Lively dhe Ryan Reynolds janë bërë prindër për herë të tretë. Sipas “Us Ëeekly” foshnja ka lindur para dy muajsh, edhe pse vetë çifti nuk ka treguar asgjë. Kështu nuk dihet as gjendja shëndetësore e aktores dhe as e fëmijës.

Postimi i fundit i Ryan me Blake, ishte vetëm në ditëlindjen e 32-të – por ajo ende dukej mahnitëse.

Blake zbuloi se është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë në maj. Ajo dhe Ryan janë prindër të dy vajzave, James dhe Inez.

Blake dhe Ryan janë ndër çiftet e rralla të Hollivudit që i kanë rezistuar kohës dhe vijojnë ende bashkë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*