Vendosni fjalën kyçe....

Gjenden të mbytur dy persona në Pogradec, dyshohet se janë nënë e bijë


Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në zonën e Pogradecit.

Sipas informacioneve të para janë mbytur në rezervuarin e fshatit Alarup dy persona ku dyshohet se janë nënë e bijë.

Policia dhe grupi hetimor janë nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa priten detaje të reja në lidhje me rastin.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes tragjike


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet