Templates by BIGtheme NET

Fajtor shoferi apo nëna e fëmijës? Debate në rrjet pas aksidentit të frikshëm (Video)

Një fëmijë i mitur shpëtoi fatmirësisht nga vdekja, pasi i doli para një makine dhe që e përplasi në tokë, teksa e ëma bërtiste e tmerruar.

Aksidenti i frikshëm ndodhi jashtë Tempullit Sri Ruthra Kaliamman në Singapor dhe u filmua nga një kamera në kabinë e një tjetër mjeti që po kalonte.

I mituri po ecte bashkë me të ëmën kur papritmas doli në rrugë duke u përplasur nga makina që po vinte.

Pasi makina kaloi mbi të, fëmija u ngrit sërish në këmbë.

Pamjet shkaktuan debate të ashpra në internet mbi atë se kush ishte fajtor për incidentin, shoferi apo nëna e fëmijës.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*