Templates by BIGtheme NET

Turqia ndërron mendje, lejon 2500 tifozë në stadium

Federata Turke e Futbollit kishte përgjysmuar numrin e tifozëve kuqezi në stadium për sfidë e nesërme ndaj Shqipërisë. Nga 2500 veta që ishin parashikuar ata kishin nxjerrë në shitje vetëm 1000.

Mirëpo pas presionit të vazhdueshëm, federata turke, është dorëzuar dhe i ka nxjerr në shitje të gjitha biletat.

Këtë njoftim e ka dhënë FSHF, e cila lajmëron se do të jenë 2500 tifozë kuqezi në shkallët e stadiumit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*