Templates by BIGtheme NET

Tirana nesër pa drita, zonat dhe oraret

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme më datë 14 tetor do të ketë stakim të energjisë elektrike. Sipas njoftimit të OSHEE stakimi i energjisë në kryeqytet do të vijë për shkak të rikonstruksionit në kabinat elektrike.

Zonat dhe oraret ku do të stakohet energjia janë si më poshtë:

09:00-12:30

Rruga “Merdar Shtylla”

9:00-15:00

Rruga “Mahmut Xhelili”

09:00 – 13:00

Zona tek Kopshti Zoologjik pjesërisht.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*