Templates by BIGtheme NET

Teuta merr përkohësisht kreun, Flamurtari zhytet akoma më keq

Teuta ka thelluar akoma më tej krizën e Flamurtarit pas fitore së marrë ditën e sotme me rezultatin minimal.

Me golin e Kallakut, “durrsakët” tregojnë edhe një herë formën e mirë në sfidën e fundit fazës së parë.

Ndërkohë me këtë fitore, Teuta merr provizorisht kreun ku e ndjekin nga pas Bylis, Vllaznia dhe Skënderbeu.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*