Templates by BIGtheme NET

Atl.Madrid fiton ndaj Leverkusen, Shakhtar barazon me Dinamo Zagreb

Atletiko Madrid ka arritur të fitojë ndaj Bayer Leverkusen në sfidën e pasdites në Champions League.

Me golin e Alvaro Moratës, në Ëanda Napoletano përfundoi sfida duke rrëmbyer tre pikë.

Në sfidën tjetër mes Shakhtar Donestk dhe Dinamo Zagreb, ekipet janë në ndarë në barazim 2-2.

Konoplyanka dhe Dodo për ukrainasit dhe Olmo dhe Orsic bënë që sfida të përfundonte në barazim.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*