Templates by BIGtheme NET

Lumë golash në Champions, fitojnë të mëdhatë (Rezultatet)

Kanë përfunduar sfidat e Championis League për ditën e sotme ku bie në sy një lumë golash.

Skuadrat e mëdha kanë zbrazur gjithë arsenalin duke bombarduar portat kundërshtare.

PSG, Tottenham dhe Manchester City kanë fituar me nga 5 gola.

Rezultatet:

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*