Templates by BIGtheme NET

Slavia Praga ndal Barcelonën, Leipzig fiton ndaj Zenit

Barcelona ka gjetur një mur në Pragë, benjaminët e saj nuk arritën të shkonin më tej se një barazim ditën e sotme në Champions League.

Katalanasit i gëzohen një pike në grupin F e cila i mban në vend të  parë.

Në sfidën tjetër Zenit u mposht në shtëpi nga Leipzig me rezultatin 0-2. Golat për gjermanët u shënuan nga Demme dhe Sabitzer.

Leipzig mban vendin e parë në Grupin G i ndjekur nga Lyon.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*