Templates by BIGtheme NET

Lazio humbet ndaj Celtik, Sevillia tërmet 5 ballësh (Rezultatet)

Kanë përfudnuar 12 sfidat e para në Europa League për fazën e grupeve.

Basel ka marrë tri pikë të artë në shtëpi, duke e mposhtur 2-1 Getafen. Lazio e Strakoshës dhe Berishës ka pësuar humbje në shtëpi 1-2 nga Celtic.

Rezultatet:

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*