Templates by BIGtheme NET

Do drekonit në këtë restorant ajror? (Video)

Ky është një nga restorantet më të veçantë në botë. Ai përdor vinçin për të mbajtur në ajër tavolinat, klientët dhe stafin.

‘Darkë në qiell’ është themeluar në kryeqytetin belg, Bruksel në vitin 2006 dhe deri tani ka prekur qiejt e 45 vendeve.

Tavolinat mund të mbajnë deri në 22 persona ndërsa kompania e përdor vinçin edhe për veprimtari të tjera si ditëlindje, fejesa e martësa si dhe koncertë.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*