Templates by BIGtheme NET

Kryemadhi nis vizitën në SHBA

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka nisur sot një vizitë në SHBA.

Në këtë udhëtim ajo shoqërohet nga nënkryetarja Kejdi Mehmetaj, Eriol Braimllari e Elona Guri.

Kryemadhi pritet të zhvillojë disa takime me komunitetin shqiptar në Miçigan.

Gjatë qëndrimi atje ajo do zhvillojë takime me komunitetet fetare shqiptare bektashiane dhe të krishtera.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*