Templates by BIGtheme NET

Barcelona i kundërpërgjigjet Realit dhe rimerr kreun

Barcelona i është përgjigjur Realit të Madridit me fitoren e arritur ndaj Selta Vigos 4-1.

Me këtë rezultat katalanasit kanë rimarrë kreun e renditjes edhe pse me pikë të barabarta me madrilenët.

3  nga 4 golat e Barcelonës u shënuan nga Mesi ndërsa goli i fundit nga Busquets.

Më herët Reali i Madridit shpartalloi Eibarin në fushën e këtij të fundit me rezultatin 4-0.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*