Templates by BIGtheme NET

“KIA” prezanton konceptin UFO, së shpejti nis prodhimin (Fotot)

Njihuni me ‘Kia Futuron’, koncepti më i ri i kompanisë koreano-jugore.

Ky mjet ‘SUV’ i Kia-s dhe është përafërsisht sa madhësia e një ‘BMW X3’.

Makina është plotësisht elektrike, me të gjitha rrotat aktive dhe modeluesi thotë se është frymëzuar nga UFO-t si një nga ndikimet e tij.

Për më shumë shihni fotot fantastike të makinës që së shpejti mund ta shohim në rrugë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*