Templates by BIGtheme NET

Ndryshojnë shefat e policisë në 24 burgjet e vendit (Emrat)

24 shefa policie në burgjet e vendit janë ndryshuar nga Ministria e Drejtësisë.

Sipas institucionit në fjalë kjo masë vjen për të forcuar sigurinë në burgjet e vendit.

Emrat e rinj, sipas ministrisë janë verfifikuar për sa i përket pastërtisë së figurës, pasurisë dhe anës profesionale.

Më poshtë janë 24 emrat e rinj të shefave të policisë në burgjet e vendit.

Lista e plotë

Ali Demi – Mimoza Rumano

Spitali Burgjeve – Elona Prespa

Jordan Misja –  Nikolin Gjonpali

Mine Peza – Ferdinand Preçi

Vaqarr – Agim Tafaj

Durrës – Gëzim Gjoni

Kavajë – Mina Velo

Krujë – Lulzim Haxhia

Fushë Krujë – Fatos Dosti

Burrel – Kadri Koxha

Lezhë – Zydi Katroshi

Kukës – Mentor Rada

Tropojë – Selim Selimaj

Shkodër – Tofik Sinani

Korçë – Altin Gusho

Elbasan – Fatjom Sadiku

Peqin – Hysni Ndreu

Rrogozhinë – Fatmir Kacelli

Lushnjë – Syrja Malasi

Fier – Bashkim  Meçe

Berat – Ilia Papa

Tepelenë – Het’hem Llapi

Vlorë – Lefter Shehu

Sarandë – Artur Musta

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*