Templates by BIGtheme NET

Peshkatarët në Durrës gjejnë një kufomë në det

Një kufomë është gjetur në det nga peshkatarët e Durrësit në orën 6:30 dhe është sjellë në breg. 

Trupi i pajetë nuk është identifikuar, ai është gjetur 8.5 milje larg bregut, në Bishtpallë, lagja nr.15. Ka dyshime se kufoma është e një femre, por Policia e Durrësi nuk e ka konfirmuar këtë fakt.

Sipas Policisë, Nuk mund të saktësohet, seksi dhe mosha, mbasi është i përzier me mbeturina bimore. Grupi hetimor po punon për identifikimin e kufomes dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*