Templates by BIGtheme NET

Reshjet e shiut, probleme me qarkullimin në Sarandë e Vlorë (Video)

Reshjet e shiut mbrëmjen e sotme kanë shkaktuar probleme në qarkullimin e mjeteve dhe këmbësorëve në Vlorë e Sarandë.

Kalimi bëhet me vështirësi siç tregohet edhe në videon e mëposhtme.

E njëjta situatë paraqitet në disa qytete të vendit në raste shirash e bllokime rrugësh  e përmbytjet kanë qenë të shpeshta në Tiranë e Durrës.

VINI RE: Videoja marrë nga Sarandaweb

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*