Templates by BIGtheme NET

Laçi mposht Kukësin dhe ndryshon balancat në renditje

Laçi ka mposhtur Kukësin ditën e sotme duke marrë tre pikë duke përmbysur edhe shifrat në klasifikimin e Superiores.

Më një gol të sulmuesit Nwabueze nga pika e bardhë në pjesën e dytë, Laçi i shkaktoi disfatën Kukësit duke e larguar atë nga gara për titull.

Më tre pikët e marra Laçi shkon në vendin e tretë me 19 pikë ndërsa Kukësi ndalet në vendin e pestë me 18 pikë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*