Templates by BIGtheme NET

Liverpool nuk ka kundërshtar, mposht Man.City me tripletë

Duket se Liverpool po shkon drejt titullin edhe pse ende nuk është mbyllur faza e parë e Premier League, pasi sot mposhti rivalin direkt për titull.

Me shifrat 3-1, “të kuqtë” nuk njohin humbje këtë sezon.

Golat u shënuan nga Fabinho, Salah dhe Mane, ndërsa për “qytetarët” shënoi David Silva.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*