Templates by BIGtheme NET

“Një banor i dhunuar rrezikon dëmtime të përjetshme, nga dhuna e policisë”-Balliu

Ish-deputeti Klevis Balliu në emisionin “Opinion” se protestuesit e Astirit janë dhunuar nga policia gjatë përplasjeve dhe kanë marrë dëmtime të rënda.

“Dhuna nuk është iniciuar nga banorët. Banorët kanë qenë brenda dhe gazi është hedhur nga furgonët e policisë. Policia i ka goditur me gurë, i ka hedhur nga tarraca, sot kemi një person që rrezikon të mbetet… Është Artur Muja i kanë thyer kockat e këmbës. Rrezikon të ketë probleme gjithë jetën Ky zotëria këtu është invalid, Gent Alla dhe ja çfarë i akne bërë”-tha Balliu.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*