Templates by BIGtheme NET

Anglia shënon edhe golin e dytë në “Fadil Vokrri”, arkivon fitoren ndaj Kosovës

Anglia ka shënuar golin e dytë në sfidën ndaj Kosovës në Prishtinë.

Edhe pse kombëtarja e drejtuar nga trajneri Challandes po bënte paraqitje të mirë dhe iu afrua barazimit në disa raste, ka qenë Anglia ajo që ka gjetur golin e dytë me anë të Kane.

Goli i parë u shënua në pjesën e parë nga Winks.

Kur kanë mbetur më pak se 15 minuta lojë, Anglia thuajse e ka arkivuar fitoren duke salduar kreun e grupit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*