Templates by BIGtheme NET

Franca s’e zgjat shumë, shënon ndaj Shqipërisë

Franca ka shënuar gol në minutën e tetë të takimit.

Ka qenë një goditje e lirë që është shfrytëzuar më së miri nga Tolisso që ka tundur portën e mbrojtur nga Berisha.

Kombëtarja shqiptare po përpiqet të mbajë ritmin dhe deri në çastin e pësimit të golit po bënte një ndeshje të mireë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*