Templates by BIGtheme NET

Portieri i kthen kurrizin fushës, pa e menduar se çfarë do i ndodhte pak sekonda më pas (Video)

Një portier i pavëmendshëm ka bërë gafën e javës në Gjermani.

Teksa lojtarët e ekipit të tij ishin duke sulmuar ai kthehet me kurriz pa e menduar se gjërat brenda pak sekondash do merrnin një kthesë të shpejtë.

Ekipi kundërshtar rifiton topin dhe nis një kundërsulm të shpejtë duke iu afruar portës së tij shumë shpejt.

E teksa portieri ishte ende me kurriz nuk kishte më kohë që të shamngte golin në portën e tij. Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*